Pronájem fasádního lešení

Výrobce: RUX

Fasádní lešeníRámová (fasádní) lešení

Rámové lešení je díky vysoké stabilitě a statické odolnosti vhodné pro širokou škálu stavebních a řemeslných prací na vysokých budovách, a to až do výšky 50 m. K předním výhodám tohoto systémového lešení patří bezšroubové spoje stavěcích rámů, zábradlí a podlah, které jsou bezpečné a velmi pevné. Mezi stavebními firmami a lešenářskými odborníky je oblíbené zejména díky své jednoduchosti a velmi snadné a rychlé stavitelnosti.  Nejhojněji se tento typ lešení využívá pro stavbu řadových lešení, podle čehož se nazývá lešení fasádní. 

Rámové lešení lze pronajmout ve dvou provedeních a na výběr je ze dvou šířek. U systémového lešení RUX Super jsou to šířky 65 cm a 100 cm. Užší varianta, RUX 65, je častěji poptávána, vyhovuje zejména při opravách, zateplování objektů a nátěrech. Varianta širší, RUX 100, se využívá tam, kde vzniká větší zatížení a kde je potřeba více prostoru, např. při zdění, omítání nebo kamenických pracích.

ceny na vyžádaní od 0,85 –do 1,5 Kč/m2, záleží na délce nájmu a plochy, montáž/demontáž - 52 Kč/m2, doprava dle reality, viz odstavec CENÍK!!!!

Máte dotaz ?

Máte zájem o dodávku našeho kvalitního lešení? Nabízíme Vám možnost zapůjčení lešení, zapůjčení lešení včetně montáže a demontáže nebo prodej lešení.

Poptávka


Mapa stránek